Kurumsal

“Hijyen ve temizlik sektöründe hizmet vermek adına 2006 yılında firmamızı kurduk. İlk etapta dezenfeksiyon ve su hijyeni konusunda üstün teknoloji ve kaliteli ürünlerle insan sağlığına zararsız ve çevreye saygılı hizmet anlayışını benimseyerek hizmetlerimize başladık. Edindiğimiz tecrübe ve birikimle sektörde daha kaliteli ve uygun hizmet vermek anlayışıyla Bolu'da temizlik kağıdı üreticisi olmak üzere üretim tesislerimizi kurarak Temizlik kağıdı ürünlerimizi piyasaya çıkarttık. Tuffy ® tescilli markamızla temizlik kağıtları kategorisinde endüstriyel temizlik kağıtları ve ev tipi temizlik kağıtları kategorilerinde geniş ürün yelpazesi oluşturarak, rekabetçi ve kaliteli ürün sunmak için son teknoloji makine parkuru ve kaliteli hammaddeler ile üretim yapmaktayız.Misyon

Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz "kalite" , çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır. Sizlerle başladığımız bu yolculukta , kurmuş olduğumuz sağlam diyologlar ve dostluk köprüleri, işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizi gün geçtikçe kuvvetlendirmektedir.”

Vizyon

Temizlik sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça söz ettirerek, bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, YENİLİKCİ VİZYONUYLA faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphemiz yoktur.